Uzupełniamy magazyny

Krzesła, krzesła, krzesła ….. Efekt kilku ostatnich wyjazdów w teren. Większość to PRLowskie ” antyki”. Wśród naszych zdobyczy kilka prawdziwych perełek; krzesełka Hałas, krzesła muszelki. Ciekawy wiekowy, tapicerowany fotel na kółkach. I cała masa różnego rodzaju krzeseł,

Czytaj więcej »

Malujemy meble

Moje trzy grosze w temacie … Może komodę, może szafkę, stolik ? Zauważyłem, że wiele osób zaczyna swą przygodę z malowaniem mebli właśnie od przemalowania komody. Mamy takową w mieszkaniu, jest bardzo stara i bardzo nie pasuje

Czytaj więcej »
Pracownia stylizacji mebli ANTIKO

Pracownia

Pracownia Antiko znajduje się w Kołobrzegu przy ulicy Szarych Szeregów 6. Tutaj mieści się nasz “show room” oraz warsztat gdzie powstaje większość prac.  Zajmujemy się stylizacją mebli, przerabiamy meble. Trafiają do nas wszelkiego rodzaju przedmioty z duszą, którym staramy się nadać nową formę i funkcjonalność. Tworzymy własne, autorskie projekty.

#Loft #Industrial

Meble w stylu loft, dekoracje, gadżety, projektujemy sami i sami montujemy. Jesteśmy rówież otwarci na indywidualne zlecenia. Współpracujemy z architektami i dekoratorami wnetrz.  Projekty łączące elementy z drewna, żeliwa oraz rur doczekały sie już wielu wersjii i modyfikacji.

#Vintage #Shabby chic #Meble PRL

Nie ograniczamy się do jednego stylu, trendu. ANTIKO to pracownia różności. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Preferujemy dizajnerski mix        i łamanie kanonów. Tu wszystko przenika się wzajemnie i wzajemnie uzupełnia.

Close Menu