Wieszaki inaczej …

Garderoba

    Jeżeli brakuje Ci przestrzeni na garderobę i nie możesz pozwolić sobie na odrębne pomieszczenie. Ogranicza Cię metraż mieszkania. Jeżeli po prostu chcesz coś zmnienić w wystroju swojego M1, M2, M3 … to warto zastanowić się nad rozwiązaniem, które będzie może niekonwencjonalne ale na pewno praktyczne. Mamy dla Ciebie kilka propozycji.                             

Wieszaki, uchwyty z rur

Loftowe uchwyty – wieszaki możemy w prosty sposób zainstalować bezpośrednio na ścianie. Możemy je dowolnie komponować i dopasowywac do takich wymiarów jakie są dla nas najbardziej odpowiednie. Potrzebujemy do tego kawałka ściany i montujemy! Dobrze przymocowany uchwyt wytrzyma nawet spore obciążenie.

Stojak na ubrania

I nie chodzi o to aby zamieniać całe wnętrze w industrialny loft. Wystarczy kilka elementów i mamy niepowtarzalną, osobistą garderobę !  Efekt murowany. Że nie pasuje do całości ? Że jakaś taka inna ? Co z tego! Obecne tendencje do mieszania stylów pozwalają na wszelkie warjacje. Wystarczy przejrzeć modowe portale, blogi czasopisma aby przekonać się jak modne stało się miksowanie różnych gatunków. Shabby chic, vintage, glamour, industrial …. Wszystko przenika się nawzajem, uzupełnia i kontrastuje. Zaszalejmy więc!